Past + návnada na kuny, skládací, vynikající cena.

Cena810 Kč
Cena bez DPH669,38 Kč
EAN4308W100
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 810 Kč
 
Past + návnada na kuny, skládací, vynikající cena.
Past + návnada na kuny, skládací, vynikající cena.Past + návnada na kuny, skládací, vynikající cena.Past + návnada na kuny, skládací, vynikající cena.

Popis: Past + návnada na kuny, skládací, vynikající cena.

Tato past slouží k odchytu kun, potkanů, koček, malých lišky a psů. Má dva vchody, čímž se zvyšuje možnost zachytit zvíře.
Směr chůze zvířete už nezáleží na tom, z které strany vstoupí do pasti, protože má vstup na obou stranách. Kromě toho se několik druhů vyhýbá pastím, které jsou na jedné straně uzavřené.

Tato past na živá zvířata se snadno sestavuje a nastavuje.

Na nášlap ve středu pasti se přichytí návnada, vloží vajíčko v rukavicích, (nášlap je ve vodorovné poloze), drát vztyčený nahoru je z vnějšku a drát spuštěný dolů je opřen o pletivo, jakoby v zákrytu s vnějším drátem z nášlapu, a tím je past připravena k odchytu. Samozřejmě, boční padací dvířka se zvednou dříve, vše se nejlépe nastavuje, když je jakákoliv past otočena na bok.
Jakmile se zvíře dotkne nášlapu, nabo potáhne za návnadu, past se uzavře po obou stranách a zvíře zůstane uvnitř. Tato past také obsahuje rukojeť s ochranným krycím plechem, který zabraňuje zranění při přenosu klece s živým zvířetem uvnitř.

Rozměry : 100x25x28cm (L * B * H), oka 2,5cm x 2,5cm, síla drátu je 1,8mm. Dodává se v nesloženém stavu, nehrozí poškození přepravou.

Váha 4,6kg


Dotaz k produktu Past + návnada na kuny, skládací, vynikající cena.

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *
 
 
Přihlásit se  |  Registrace