Přihlásit se  |  Registrace

Past na kuny – zátvor (lasičky, potkany), oka 19x19mm, drát fí. 2mm

Cena890 Kč
Cena bez DPH735,50 Kč
EAN4316
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 890 Kč
 
Past na kuny – zátvor (lasičky, potkany), oka 19x19mm, drát fí. 2mm
Past na kuny – zátvor (lasičky, potkany), oka 19x19mm, drát fí. 2mmPast na kuny – zátvor (lasičky, potkany), oka 19x19mm, drát fí. 2mm

Popis: Past na kuny – zátvor (lasičky, potkany), oka 19x19mm, drát fí. 2mm

Rozměry: délka 1 m, šířka 19 cm, výška 24 cm. Průměr drátu 2 mm a rozměr ok 19 x 19 mm – pozinkované bodované pletivo. Součástí nášlapu je hák, sloužící k pevnému uchycení návnady. Jedná se o univerzální past na odchyt lasiček, potkanů, kun a další škodné. Pro účinnější odchyt je dobré dát z obou stran náběhy z prken stejné výšky ve tvaru V - úhel 120 stupňů. Ty v noci navedou kunu do sklopce, i když je past nastražená bez návnady. Past se umístní do volného prostoru, nebo podél zdí , kda zanechává své exkrementy s peckama, atd. Kuna trasu nemění a mladé kuny taktéž.

Nastražení pasti je jednoduché : vchodové dvířka podpírá koncový drát, který je uprostřed  kolmo dolů prodloužen jako čidlo a založen za drát z nášlapu. Pohyb nášlapu uvolní čidlo a dvířka z obou stran pasti se dvířka spustí a zajistí se. Past pokládáme v rukavicích a pokud máte možnost drůbežího nebo holubího trusu, rozmíchejte ve vodě a postříkejte past. Tak se zruší podstatně rychleji pachy nažádoucí.

Tekutá návnada č. 4318 na odchyt kun, lasiček a tchořů. Extrakt přírodních vůní silně lákající je bezpečný a není jedovatý. Na středový hák nášlapu pasti č. 316 napíchneme hadřík 5 x 5cm, na který nakapeme tekutou návnadu tak, aby hadřík byl z 1/3 až poloviny zvlhčen. Past kontrolujeme vždy nejméně jednou denně.

Rady z výstav: Po vyjasnění, kde bude sklopec umístněn, pokládat a nastavit sklopec v rukavicích, abychom eliminovali co nejvíce pachů, mělo by to platit i pro obuv.

Návnada: sušené švestky s peckou, kuna ráda vylupuje jadérka, tradičně vajíčko, hlava z uzenáče, kůže ze slaniny, zelené bompari, nutela.

 


Dotaz k produktu Past na kuny – zátvor (lasičky, potkany), oka 19x19mm, drát fí. 2mm

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *