Přihlásit se  |  Registrace

Proti ozobávání slepic a prasat - No Bite - 400ml

Cena220 Kč
Cena bez DPH181,81 Kč
EAN0821
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 220 Kč
 
Proti ozobávání slepic a prasat - No Bite -  400ml
Proti ozobávání slepic a prasat - No Bite -  400mlProti ozobávání slepic a prasat - No Bite -  400ml
NOVINKA

Popis: Proti ozobávání slepic a prasat - No Bite - 400ml

Sprej proti kanibalismu prasat a drůbeže NO BITE 400 ml - v prvních dnech se stříká 2x denně a v dalších dnech 1x denně na prasata nebo drůbež postižené kanibalismem. Spray na slepice je určen proti oštipování peří slepic, klování a oklovávání a proti ohryzávání prasat a selat. Sprej trvale mění pachový profil v okolí prasat nebo drůbeže a tím dokáže vytvořit uklidňující klima v kotcích nebo drůbežárně.

Přípravek je určený pro hospodářská zvířata, slepice, holuby, selata, aby se u slepic, holubů, atd. zabránilo vyzobávání peří a následné ozobávání do krve. U selat pokousání ocásku atd.  

Postřikem chráníme zvířata okamžitě, ale taky preventivně, např. při koupi mladých slepic chovaných na malém prostoru. Slepice si v začátcích mohou vyzobávat čmelíky (slepice si koupíme i se čmelíky) a později se z ozobávání stane návyk.   

Návod k použití: Ohrožená zvířata chyťte a z bližší vzdálenosti krátce postříkejte tu část, kterou chcete chránit. Pokud prasata pochází z různých chovů a budou spojeny, nastříkejte to krátce na šíji, uši a ocas, aby jste se vyvarovali vzájemnému pohryzání.

Dávejte pozor na směr stříkání!                       

Nepoužívejte u okrasného ptactva, kuřat a bažantů!


Dotaz k produktu Proti ozobávání slepic a prasat - No Bite - 400ml

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *