Přihlásit se  |  Registrace

Salmocolin-Adeno 1 litr

Cena185 Kč
Cena bez DPH160,88 Kč
DPH15 %
EAN2600
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 185 Kč
 
Salmocolin-Adeno 1 litr
Salmocolin-Adeno 1 litr
15% DPH

Popis: Salmocolin-Adeno 1 litr

SALMOCOLIN-ADENO

Účinná prevence proti infekcím trávícího systému, poruchy trávení , vstřebávání průjmů na pozadí bakteriálních infekcí , salmonelozy, streptokoků a syndromu Adeno - Coli. Silný antibakteriální efekt , patogeny nemají šaci.

Vlastnosti :

Salmocolin-Adeno je unikátní přírodní preparát účinných látek a organických kyselin s osvědčenou a extremně silnou antibakteriální aktivitou pro podporu mikloflory trávícího systému u holubů.

Promyšleným synergickým spojením účinných látek bylo možné vytvořit produkt s velmi širokým spektrem. Separační mechanismus je založen nejen na přímý baktericidní účinek se zaměřením na patogenní bakterie, ale také na způsob jakým bytostním snížením pH střevního obsahu prostředí stabilizovat celý trávící trakt. Snížením hodnoty pH 4,2 zřetelně oslabuje organický růst patogenních bakterií, jako jsou zejména nejnebezpečnější E-Coli, Salmonella Spp.,Clostridium,Streptococcus,Campylobacterium , což vede k jejich celkové eliminaci.

Minimalizuje Adeno - Coli syndrom , chrání organizmus proti jeho náhlému vzniku u holoubat.Kromě toho , vysoká hustota aktivních fytochemikálií zvyšuje substanci aktivity zažívacího ústrojí ptáků. Stimuluje vývoj střevních klků a to díky vysoké kompaktnosti výtažku z "Ježovky purpurové" ( Ecinacea purpurea) a zvyšuje imunitní odezvu místního odporu. Produkt zlepšuje hygienu vody, zvyšuje chuť k jídlu , stravitelnost a vstřebávání živin .

Dávkování :

- preparát může být podáván v průběhu celého roku-( staré i mladé holuby )

15 ml / na 2 l vody 2 - 3 x v týdnu

- při změně krmného systému nebo odstavení holoubat

15 ml / na 2 l vody 3 - 4 x v týdnu

- v momentě poruchy trávení ,( vodnatého nebo zeleného trusu)

15 ml / na 2 l vody 4 - 5 x v týdnu po sobě jdoucích dnech

- Produkt nemá absolutně žádné vedlejší účinky a v případě správného dávkování nemá žádný vliv na zdravotní stav celého chovu.

Doporučení :

- Při použití denně připravovat nový roztok preparátu a nepřekračovat předepsané dávky !

Složení:

-tymol,karwakrol,aldehyd cynamonowy,eugenol,terpineol,1,8 - cyneol,linalol,bomeol,bathujone,viriflorol,výtažek z Ježovky purpurové,borůvky černé,přírodní eterické oleje,stabilizátory

-technologické doplňky: kyselina mravenčí,mléčná,propionová,acetylsalicyová,lignosulfonová

Skladování:

- při teplotě 15 - 25 oC

- v těsně zavřené nádobě

- chránit proti přímému světlu


Dotaz k produktu Salmocolin-Adeno 1 litr

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *