Přihlásit se  |  Registrace

OVO-MIX - první potrava pro holoubata, kuřátka, a jiné ptactvo

Cena220 Kč
Cena bez DPH191,31 Kč
DPH15 %
EAN2592
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 220 Kč
 
OVO-MIX -  první potrava pro holoubata, kuřátka, a jiné ptactvo
OVO-MIX -  první potrava pro holoubata, kuřátka, a jiné ptactvoOVO-MIX -  první potrava pro holoubata, kuřátka, a jiné ptactvo
AKCENOVINKA15% DPH

Popis: OVO-MIX - první potrava pro holoubata, kuřátka, a jiné ptactvo

 Ovo-Mix 15kg/950 ,-      max. váha dobírky 45kg / 130,-

OVO-MIX 3kg je nová unikátní vaječná směs proteinů, složená pro správný růst a vývoj holoubat, kuřátek apod. Kompozičně vyvážené složení ingrediencí bohatých na vývoj růstu, lehce stravitelný obsah bílkovin, vitamínů, aminokyselin a stopových prvků (mikroprvků) je zárukou krásných a zdravých holoubat a jiných mláďat.

"Vždy zdravá holoubata" - velmi příznivé posílení dosud nedokončeného imunitního systému, účinnost zejména v případě nervového systému v této fázi rozvoje mladého organismu. OVO-MIX je silný přípravek pro zdravá holoubata, a to je dobrá investice do budoucnosti Vašich chovů. Krásně voní.

DÁVKOVÁNÍ: krmný doplněk Ovo-mix podávat 1 týden, před líhnutím denně. Dále po celé období odchovu mladých a po odstavení mladých holoubat podávat 3x v týdnu 5 velkých lžic na 25 holobat.

SLOŽENÍ: rostlinné proteiny, vaječné a sladové produkty, aminokyseliny organické, cukry, oleje, lecytin, med, 10 druhů semínek, vitamín - B1, B2, B6,B12, AD3E+C,   velmi důležité doplňkové krmivo s velmi dobrým složením za dobrou cenu.

Tato směs je vhodná pro vylíhnutá mláďata papoušků a jiného ptactva, kuřata, křepelky a jinou malou drůbež.

 

 


Dotaz k produktu OVO-MIX - první potrava pro holoubata, kuřátka, a jiné ptactvo

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *