Přihlásit se  |  Registrace

Fish Oil - Omega 3 - forma, vitalita, zdraví a energie holubů

Cena220 Kč
Cena bez DPH191,31 Kč
DPH15 %
EAN2613
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte variantu
Zvolte počet   ks
Celková cena 130 Kč
 
Fish Oil - Omega 3 - forma, vitalita, zdraví a energie holubů
NOVINKA15% DPH

Popis: Fish Oil - Omega 3 - forma, vitalita, zdraví a energie holubů

Rybí olej (lososovitých aj. mořských ryb) - Omega-3 plus, AD3E vitaminy, nasycené masné i nenasycené masné kyseliny pro holuby je metabolické energie.
 Učinkuje :
- zlepšuje chuť krmných směsí, snižuje prašnost,
- dokonale zlepšuje zdraví, kondyci a vitalitu ptáků,
- zvyšuje přirozenou imunitu,
- zlepšuje rovnováhu mastných kyselin a poměry kyseliny omega-3 a omega-6,                          -   silně působí preventivně proti nemocem,                                                                            - protože je malý obsah vit. A i D3, múže být dávkován co druhý den,                                        - při velkém podávání směsí s obsahem slunečnice, sezamu, kardi i kukuřice je možné zvýšit dávku oleje o 50%,                                                                                                                     - nedoporučuje se podávat ptákům a zvířatům určených ke konzumaci.
Použití:
- Produkt může být použit každý druhý den.
- v směsích, s velkým podílem - slunečnicová semínka, sezamová semínka, kukuřice a cardi doporučená dávka může být zvýšena o 50%.
Dávkování:
optimálně se doporučuje podávat 10 ml / 1 kg krmiva (pro 25 holubů)
maximální dávky pro poštovní holuby a vysokoletce může dosáhnout 20ml / KG směsí (pro 25 holubů)                                                                                                                              Doporučuje se : přechovávat v chladném a temném místě, neotevřená láhev vydrží 3 roky bez ztráty vlastností. Po otevření se doporučuje přechovávat v ledničce a spotřebovat do 3 měsíců.


Dotaz k produktu Fish Oil - Omega 3 - forma, vitalita, zdraví a energie holubů

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *