Přihlásit se  |  Registrace

Algi Morskie (mořské řasy), vitaminy, mikroprvky

Cena110 Kč
Cena bez DPH95,66 Kč
DPH15 %
EAN2607
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 110 Kč
 
Algi Morskie (mořské řasy), vitaminy, mikroprvky
NOVINKA15% DPH

Popis: Algi Morskie (mořské řasy), vitaminy, mikroprvky

Mořské řasy obsahují : bílkoviny, tuky, vlákninu, popel, sacharidy.

Mikroprvky - fosfor, síra, draslík, vápník, magnezium, měď, železo, mangan, zinek, jod.               Vitaminy : C, B2, B1, E, PP niacyna, B12, kyselina listová.

Mořské řasy jsou zdroj přírodních stavebních látek nezbytných pro fungování každého živého organizmu. Jsou to sacharidy a bílkoviny s bohatým složením aminokyselin,                                včetně sírové aminokyseliny.  Řasy podporují metabolické procesy, usnadňuje trávení, regenerační účinek na střeva a detoxikace - očista těla od škodlivých toxinů. Zvyšuje funkci imunitního systému. Díky obsahu jódu, stimuluje správnou funkci štítné žlázy. Kromě toho má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém.

Používání : celoročně, v jakémkoliv období, chovném, závodním, pelíchání i zimním. Jsou důležité pro správný vývoj a odchov holoubat, po závodech - letech na regeneraci holubů, pro správný průběh pelíchání.
Dávkování: 1 x v týdnu podávat 1 lžíci stolní / 1kg krmiva - tj. asi 25 ks holubů.
                 Můžeme dát 50% dávky, ale podávat 2x v týdnu. Je možné míchat se suchymi produkty fy. Patron - Apifac, Gastrocid, Oregáno, Drosavit, Lecymix, Lecimal atd.


Dotaz k produktu Algi Morskie (mořské řasy), vitaminy, mikroprvky

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *