Přihlásit se  |  Registrace

Čmelíkostop - koncentrát 1:69, 1dcl + 6,9l vody

Cena930 Kč
Cena bez DPH768,55 Kč
EAN0562
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 930 Kč
 
Čmelíkostop - koncentrát 1:69, 1dcl + 6,9l vody

Popis: Čmelíkostop - koncentrát 1:69, 1dcl + 6,9l vody

Čmelíkostop - koncentrát je přípravek speciálně vyrobený na hubení čmelíků, tj. parazit, který saje krev z pokožky drůbeže, holubů a exot. ptactva. Zvířata jsou velmi neklidná a snaží se parazity nasáté krví vyzobávat. Později se z ozobávání může stát zlozvyk, který se se těžce odstraňuje.    

Ředí se 1 : 69, 1dcl čmelíkostopu a 6,9l vody.                                                                              Cena je velmi příznivá, protože 6,9l naředěného přípravku koupíme za 930 kč, což je o necelé 2lt více než kanystr s 5lt naředěného přípravku za 898 Kč. Ředění se provádí velmi pečlivě a dodržují se bezpečnostní podmínky, nepotřísnit si pokožku, důkladně vypláchnout nádoby, skladovat mimo dosah dětí atd.

Aplikace čmelíkostopu: prázdné kurníky, přepravky, voliéry vyčistit od trusu a čmelíkostopem vystříkat plochy, rohy, mezery atd. Tento postup je dobré po 3 až 4 týdnech opakovat, protože zalezlí čmelíci ve spárách, nebo pod dřevěnými prkny přežívají. Výrobce nedoporučuje stříkat zvířata, ale zkušení chovatelé stříkají drůbež tam, kde je husté peří a přípravek se nedostane na pokožku drůbeže. Roztáhnout křídlo a shora a zespodu stříknout.                                                                      


Dotaz k produktu Čmelíkostop - koncentrát 1:69, 1dcl + 6,9l vody

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *