Přihlásit se  |  Registrace

Nášlapné krmítko(výrobce) UNK 2 - 40 cm, úspora do 50% krmiva

Cena820 Kč
Cena bez DPH677,65 Kč
EAN0002
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 820 Kč
 
Nášlapné krmítko(výrobce) UNK 2 - 40 cm, úspora do 50% krmiva

Popis: Nášlapné krmítko(výrobce) UNK 2 - 40 cm, úspora do 50% krmiva

 Pozor na kopie v e-shopech, kdy mé obrázky krmítek ukradli a vydávají je za své.
Fyzická kvalita jejich výrobků neodpovídá obrázku, je na učňovské úrovní, což je klamání spotřebitele.

Vaše kuřata i slepice se pravděpodobně dělí o krmivo s hejny volně žijícími ptáky a hlodavci, kteří navíc roznášejí parazity a nemoci. Tímto přicházíte o 40 - 50% kvalitního krmiva, pšenice. Proto jsem vymyslel toto Uzavíratelné Nášlapné Krmítko oboustranná ( UNK 2 - č.002 ), je vyrobeno z pozinkovaného plechu. Krmítko se umístní pod přístřešek, na rovném, suchém podkladu. Krátkodobě vydrží na děšti, ale dlouhodobě NE. Pšenici nedoporučuji míchat, slepice zobákem vyhrabávají jiné krmivo, např. kukuřici nasypat 2x týdně pod víko do vyzobávací vany. Zhodnocení krmiva je 100%. Další výhodou je, že krmítko nemusíme plnit každý den. Při 120g denní dávce pšenice a hejnu v počtu do 20ks slepic, nám zásobník vydrží do 14 i více dnů, v závislosti na další doplňková krmiva, výběh atd. Napáječka a plastová miska není součástí dodávky k UNK 2.

Návod na použití:

-Bidélko zatížit na 2 dny, aby víko bylo otevřené.

-3tí a 4 den víko pootevřené, na polovinu. Pod víko podložit prkno, nebo kolíček naprádlo.      5-tý  den odebrat. Po celou dobu návyku nikdo nesype zrní na zem, ani do starých krmítek. Mladé slepice si navyknou za 2dny, staré za 4-5dnů při dodržení návodu. Ve starých krmítkách může být máčený chleba, kuchyňské zbytky, ale zrní ne.

Rozměry: šířka 25cm, výška 31 cm, délka 40 cm,obsah zásobníku 15 litrů suché pšenice, nejlépe čištěné. Pšenice od kombajnu je znečištěná hlínou, semínky, slámou, a to ucpává mezeru v krmítku, a proto se mezera musí občas rukou vyčistit. Krmítko je:

-nepřístupné pro hlodavce a ptactvo, tzn. 100% zhodnocení krmiva,

-náhradní díly lze po upřesnění telefonicky doobjednat,

-občasné promazání prospěje, víko musí vlastní vahou padat a převážit nášlapné bidélko,

-krmítka vyrábím od roku 1992, kdy bylo uvedeno v televizním RECEPTÁŘI,                                        -chovejte pro sebe, vyrábím pro Vás

 http://www.ireceptar.cz/zvirata/hospodarska-zvirata/naslapna-krmitka-pro-slepice-z-dilny-milana-hradskeho-setri-cas-i-krmivo/


Dotaz k produktu Nášlapné krmítko(výrobce) UNK 2 - 40 cm, úspora do 50% krmiva

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *