Přihlásit se  |  Registrace

Nášlapné krmítko UNK 2 + 1ks snůškové hnízdo pro slepice

Cena895 Kč
Cena bez DPH739,63 Kč
EAN0046
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 895 Kč
 
Nášlapné krmítko UNK 2  +  1ks snůškové hnízdo pro slepice

Popis: Nášlapné krmítko UNK 2 + 1ks snůškové hnízdo pro slepice

Zvýhodněné nášl. krmítko (820,-) se snůškovým hnízdem (122,-), ušetříte 47,-; chovejte pro sebe, vyrábím pro Vás.   Nezasílám obchodníkům!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vaše kuřata i slepice se pravděpodobně dělí o krmivo s hejny volně žijícími ptáky a hlodavci, kteří navíc roznášejí parazity a nemoci. Tímto přicházíte o 40 - 50% kvalitního krmiva. Proto jsem vymyslel toto Uzavíratelné Nášlapné Krmítko jednostranné ( UNK 1 - č.001 ), které je vyrobeno z pozinkovaného plechu. Krmítko se umístní pod přístřešek, na rovném, suchém podkladu. Krátkodobě vydrží na děšti, ale dlouhodobě NE. Pšenici nedoporučuji míchat, slepice zobákem vyhrabávají jiné krmivo, např. kukuřici nasypat 2x týdně pod víko do vyzobávací vany. Zhodnocení krmiva je 100%. Další výhodou je, že krmítko nemusíme plnit každý den. Při 120g denní dávce pšenice a hejnu v počtu 10 - 12ks slepic, nám zásobník vydrží 14 i více dnů, v závislosti na další doplňková krmiva, výběh, kuchyňské zbytky atd. Po domluvě lze z bočních stran udělat otvory pro zavěšení napáječky, nebo krmítka pro doplňková krmiva, viz. obrázky.

Návod na použití:

  • Bidélko zatížit na dva dny, aby víko bylo otevřené.
  • 3. a 4. den víko pootevřené na polovinu. Pod víko podložit prkno, nebo kolíček na prádlo.
  • Pátý den odebrat. Po celou dobu návyku nikdo nesype zrní na zem, ani do starých krmítek. Mladé slepice si navyknou za 2dny, staré za 4-5dnů při dodržení návodu.
  • Ve starých krmítkách může být máčený chleba, kuchyňské zbytky, ale zrní ne.
  • rozměry: šířka 25cm, výška 31 cm, délka 40 cm,
  • obsah zásobníku 15 litrů suché pšenice, nejlépe čištěné. Pšenice od kombajnu je znečištěná, hlínou, semínky, slámou, a to ucpává mezeru v krmítku, mezera se musí občas rukou vyčistit,nepřístupné pro hlodavce a ptactvo, tzn. více jak 50% úspora krmiva,
  • náhradní díly lze po upřesnění telefonicky doobjednat, občasné promazání prospěje, víko musí vlastní vahou padat a převážit nášlapné bidélko,
  • krmítka vyrábím od roku 1992, kdy bylo uvedeno v televizním RECEPTÁŘI, chovejte pro sebe, vyrábím pro Vás.

Dotaz k produktu Nášlapné krmítko UNK 2 + 1ks snůškové hnízdo pro slepice

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *