Přihlásit se  |  Registrace

Uni. napáječka k venkovnímu i vnitřnímu zavěšení, komplet s upínací pružinou pro králíky,

Cena55 Kč
Cena bez DPH45,45 Kč
EAN1049
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 55 Kč
 

Popis: Uni. napáječka k venkovnímu i vnitřnímu zavěšení, komplet s upínací pružinou pro králíky,

 Závěsná napáječka s plastovou miskou, nerez pružinou a nerezovým chráničem se zavěsí asi 15-20cm nad podlahu kotce. Platí, že čím výše, tím lépe, aby nedocházelo k znečištění bobky, ale samozřejmě s ohledem na mladé a malé plemena. Tato napáječka je jedinou, která je k dvěma způsobům zavěšení, vnitřnímu do kotce a venkovnímu přes pletivo, kdy láhev je zvenku a polovina napáječky-misky je v kotci. Změna zavěšení se provede zasunutím drátěného pozink. držáku do plastové misky z přední, nebo opačné strany. Nerezový chránič se dodává nenasazen na misce. Zákazník si upevní kleštěmi nerezovou ochranu, až po zvolení způsobu zavěšení na venkovní, či vnitřní. V horním části láhev obepíná nerezová pružina láhev, nejlépe skleněnou, ta není sučástí dodávky. Napáječka je vysoká 20cm i s miskou.

Plastovou misku lze dokoupit č. 1009, nerezový chránič č. 1010. Info- na venkovní straně dna plastové misky je telefonní číslo k objednání.                  

      V teplých dnech přidáváme do vody Acidomid, který dezinfikuje vodu a prodlužuje dobu použitelnosti, navíc je proti všem bakteriálním nemocem - včetně kokcidiozi. Acidomid není lék, ale prochází do střev, kde silně potlačuje rozvoj kokcidijí , a to jedině, když jej podáváme do pití každý den, nebo každý druhý den a pravidelně. Velkou chybou je nepodání acidomidu např. 5 a více dnů, kdy se rozmnoží kokcidie.

 


Dotaz k produktu Uni. napáječka k venkovnímu i vnitřnímu zavěšení, komplet s upínací pružinou pro králíky,

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *