Přihlásit se  |  Registrace

Uni. napáječka k venkovnímu i vnitřnímu zavěšení, bez chrániče okusu s drátem, pro králíky, malou drůbež atd. Skleněná, nebo plastová láhev hrdlem dolů.

Cena40 Kč
Cena bez DPH33,06 Kč
EAN1008
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 40 Kč
 

Popis: Uni. napáječka k venkovnímu i vnitřnímu zavěšení, bez chrániče okusu s drátem, pro králíky, malou drůbež atd. Skleněná, nebo plastová láhev hrdlem dolů.

  Napáječka s plastovou miskou se zavěsí asi 15-20cm nad podlahu kotce. Platí, čím výše,tím lépe, aby, nedocházelo k znečištění bobky, ale samozřejmě s ohledem na mladé a malé plemena králíků. Napáječka je jedinou, která je určena k dvěma způsobům zavěšení, vnitřnímu do kotce na stěnu a venkovnímu přes pletivo, kdy láhev je zvenku a polovina napáječky-misky je v kotci. Změna se provede zasunutím drátěného pozink. držáku do plastové misky z přední, nebo opačné strany. Napáječka je vysoká 20cm i s miskou.

V horním části napáječky  je kroužek, kterým se provleče láhev, nejlépe skleněná, ta není sučástí dodávky.  Plastovou misku lze dokoupit č. 1009, nerezový chránič č. 1010.  Info- na venkovní straně dna plastové misky je telefonní číslo k objednání.                                                                                     V teplých dnech přidáváme do vody Acidomid, který dezinfikuje vodu a prodlužuje dobu použitelnosti, navíc je proti všem bakteriálním nemocem - včetně kokcidiozi. Acidomid není lék, ale prochází do střev, kde silně potlačuje rozvoj kokcidijí , a to jedině, když jej podáváme do pití každý den, nebo každý druhý den a pravidelně. Velkou chybou je nepodání acidomidu např. 5 a více dnů, kdy se rozmnoží kokcidie.


Dotaz k produktu Uni. napáječka k venkovnímu i vnitřnímu zavěšení, bez chrániče okusu s drátem, pro králíky, malou drůbež atd. Skleněná, nebo plastová láhev hrdlem dolů.

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *