Přihlásit se  |  Registrace

Napaječka venkovní s 2l lahví hnědá

Cena125 Kč
Cena bez DPH103,30 Kč
EAN1072
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 125 Kč
 
Napaječka venkovní s 2l lahví hnědá
Napaječka venkovní s 2l lahví hnědáNapaječka venkovní s 2l lahví hnědá

Popis: Napaječka venkovní s 2l lahví hnědá

 Napáječka - zleva obrázku, pro králíky s nerezovou miskou. Láhev s obsahem 2l je venku, miska k pití je uvnitř kotce. Láhev je součástí napáječky. Napáječka má závěsy na pletivo - bodované, ne klasické šestihranné. Výšku zavěšení si chovatel určí sám, ale tak, aby nedocházelo ke znečištění, doporučuji 15 - 20cm, i více, taky podle velikosti dvířek, aby láhev nepřekážela při otvírání horního kotce.   Je pro všechny velikosti králíků, včetně obrů i beranů.            
Popis napáječky: šíře misky(pro vystřižení pletiva) je 8cm, délka (od pletiva do kotce) je 7cm, výška je 3,2cm.     Závěsy k zavěšen jsou 4, horní 2 háčky a dolní 2 mají drážky pro pletivo.  Rozteč mezi závěsy o šířce 1,4cm je 10,6cm (osová)to zaručuje její stabilitu. Dolní závěsy mají drážky hluboké 2 cm k nasazení na pevné pletivo. Horní závěs-háček je dlouhý 1,5cm.                  Výška od hor. hrany napájecí misky - po dno převrácené láhve je 22,5cm. Láhev je speciální, ze strany pletiva je plochá, nejde nahradit, průměr hrdla je 6,5cm a je součástí napáječky. 

Obrázek uprostřed je bez láhve, s plovákem , víko s vývodem a je na hadičkový rozvod, pro hadičku o vnitřním průměru 9mm. Pravý obrázek je smontovaný komplet .  Pokud bude zájem, budu objednávat i tento typ na hadičku, zatím nemám ani vzorek.

V teplých dnech přidáváme do vody Acidomid, který dezinfikuje vodu a prodlužuje dobu použitelnosti, navíc je proti všem bakteriálním nemocem - včetně kokcidiozi. Acidomid není lék, ale prochází do střev, kde silně potlačuje rozvoj kokcidijí , a to jedině, když jej podáváme do pití každý den, nebo každý druhý den a pravidelně. Velkou chybou je nepodání acidomidu např. 5 a více dnů, kdy se rozmnoží kokcidie.


Dotaz k produktu Napaječka venkovní s 2l lahví hnědá

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *