Přihlásit se  |  Registrace

Automatická nap. typ III. prům. hadičky 9mm - nerez držák, svislý nipel + Armatura T

Cena60 Kč
Cena bez DPH49,58 Kč
EAN1096
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 60 Kč
 
Automatická nap. typ III. prům. hadičky 9mm - nerez držák, svislý nipel + Armatura T
Automatická nap. typ III. prům. hadičky 9mm - nerez držák, svislý nipel + Armatura TAutomatická nap. typ III. prům. hadičky 9mm - nerez držák, svislý nipel + Armatura T

Popis: Automatická nap. typ III. prům. hadičky 9mm - nerez držák, svislý nipel + Armatura T

Součástí napáječky je i 1 kus armatury T.

Automatická napáječka na hadičku o vnitřním průměru 9mm se upíná uvnitř kotce na pevné bodované pletivo dvířek, nebo stěnu kotce, ale hadička se vyvede provrtaným otvorem ven. Hadičku vedeme po venkovní stěně, pokud musíme vnitřkem, musíme ji zabezpečit proti okusu. Do zásobníku pro vodu se provrtá jeden, nebo více otvorů pro vývod na hadičku. Hadičkou k armaturám(rozvodům) k napáječce a připojení za sebou do kotce jeden ( nebo dvě napáječky). Průtok je dostatečný a je možno zapojit do série za sebou více jak 5 ks napáječek, ale to si rozhodne chovatel sám.

Výškové upevnění musí být takové, aby se králík při odpočinku neopřel o čidlo napáječky a voda nevytekla do kotce. Armatury jsou tvaru T , rovná spojka a kolínko, vše na hadičku prů. 9mm. Armatura T není součástí napáječky, je nutné si ji přiobjednat.

Uprostřed napáječky je čidlo, které propouští vodu, králík je olizuje, a tak se naučí pít. V teplých dnech přidáváme do vody Acidomid, který dezinfikuje vodu a prodlužuje dobu použitelnosti, navíc je proti všem bakteriálním nemocem - včetně kokcidiozi. Acidomid není lék, ale prochází do střev, kde silně potlačuje rozvoj kokcidijí , a to jedině, když jej podáváme do pití každý den, nebo každý druhý den a pravidelně. Velkou chybou je nepodání acidomidu např. 5 a více dnů, kdy se rozmnoží kokcidie.


Dotaz k produktu Automatická nap. typ III. prům. hadičky 9mm - nerez držák, svislý nipel + Armatura T

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *