Přihlásit se  |  Registrace

Karnimag - 500ml, energie, ( L-karnitin + magmezium)

Cena180 Kč
Cena bez DPH156,53 Kč
DPH15 %
EAN2569
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 180 Kč
 
Karnimag  -  500ml, energie, ( L-karnitin + magmezium)
15% DPH

Popis: Karnimag - 500ml, energie, ( L-karnitin + magmezium)

KARNIMAG: výživa s L – karnitynem + magnézium a vitaminy, velmi důležitý pro poštovní holuby.

Při intenzivně prováděném chovu holubů, určeném pro sportovní výkon, by tato příprava měla být výjimečně oceněna. Umožňuje vám zvýšit a rozvinout stav a formu závodních holubů.

L-karnitin působí jako transportér mastných kyselin s dlouhým řetězcem, které se přenášejí do mitochondrií, aby se zde transformovaly, což má za následek zvýšení energie pro svalové buňky. L-karnitin je tedy dokonalým "hořákem" na přeměnu tuku v energii. V tomto komplexním biologickém procesu je účinně podporován vitamínem B5 (bez něj je proces narušen).

Hořčík je důležitým prvkem nezbytným pro přenos nervových impulzů do svalů.
L-karnitin má pozitivní vliv na motilitu spermií. Podávání přípravku KARNIMAG během období chovu, zejména u přípravku SELEVIT, má velký význam pro zlepšení kvality oplodnění.

balení: láhev, objem 500 ml

ZPŮSOB PODÁVÁNÍ:- nejlépe podávat do pitné vody. Střední tratě 1 – 2 dny v týdnu (před závodem 5ml / 1 lt vody). Dlouhé tratě - 3 dny v týdnu - 10ml/1lt vody. V zimním období každé 2 – 3 týdny, od 3 – 4 dnu v týdnu 5ml /1 lt vody.                       

Složení: 100%  L-Karnitin - 60000mg, Vitamin B 5 - 600mg, magnézium a nosné látky. Skladovat  v suchém prostředí , do 25st.C, chránit před dětmi. Karnimag  je možno kombinovat s podpůrnými produkty: Drosavit, Algipur, Apifac, Gastrocid, Protemin apod. 


Dotaz k produktu Karnimag - 500ml, energie, ( L-karnitin + magmezium)

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *