Přihlásit se  |  Registrace

Fullol-Energie 6 na lety

Cena110 Kč
Cena bez DPH95,66 Kč
DPH15 %
EAN2575
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 110 Kč
 
Fullol-Energie 6  na lety
15% DPH

Popis: Fullol-Energie 6 na lety

Fullol-Energie 6  - JE VYSOKO ENERGETICKÝ doplněk. Produkt s velmi cilenou a vyrovnanou energie ve formě tuku. Zvláště je tento produkt  vhodný  pro těžké a dlouhé tratě i během horkého počasí. Kromě koncentrované energie díky lisování za studena, obsahuje Fullol vitamin F (kyselina linolová a arašídová). Vitamín F je drahá složka, ale její absence vede k inhibici růstu a špatnému stavu kůže a peří. Kromě toho přípravek obsahuje lecitin a přírodní vitamin E (tokoferol). Fullol-Energie 6 je směs za studena lisovaných olejů-s nejvyšší biologickou hodnotou složek. Doporučuje se smíchat s  krmivem a  přidat Apifacu (kvasnice před letem), Drosavitu (kvasnice po letu) a Proteminu-W (jako posílení letu i po letu, přidává se i během přepeřování).

PODÁVEJTE - 1 polévková lžíce na 1 kg krmiva. Před letem 2 krát týdně, naposledy den před košováním. Během chovu 14 dní před pářením dvakrát  týdně, v době přepéřování 1 krát týdně, každé 2 týdny během zimy.

SLOŽENÍ - z olejů lisovaných za studena: z vlašských, z lněných, z olivových, ze soji, z arašídů, ze světlice barvířské - obsahuje vysoké množství esenciální mastné kyseliny linolové .                           Obsahuje : omega 3 a 6 masné kyseliny, lecytin, vitaminy A, E, F a cenné izoflavony.
obsah: 250ml.

 


Dotaz k produktu Fullol-Energie 6 na lety

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *