Přihlásit se  |  Registrace

Knoblamin H 0,5 l, proti střevním parazitům holubů

Cena275 Kč
Cena bez DPH239,14 Kč
DPH15 %
EAN4023
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 275 Kč
 
Knoblamin H 0,5 l, proti střevním parazitům holubů
Knoblamin H 0,5 l, proti střevním parazitům holubů
15% DPH

Popis: Knoblamin H 0,5 l, proti střevním parazitům holubů

Produkty firmy AQUAMID byly zdraženy od. 1. 1. 207 výrobcem o 20%.

KNOBLAMIN  - česnekový extrakt proti střevním parazitům - nová cena výrobce.
Na jemnou kaši rozemletý česnek je zhomogenizován ve vodě pro jednoduché použití v chovu. Na rozdíl od ostatních výrobků se nejedná o pouhý extrakt z česneku lisováním, ale je zpracována i dužina, ve které jsou velice důležité látky, které jinak nelze získat.Česnek je po tisíciletí využíván pro své mimořádné léčebné vlastnosti. Napomáhá trávení a zabraňuje poruchám trávení. Podílí se zlepšení krevního oběhu, ochraňuje dýchací ústrojí a účinně brání proti napadení červy a dalšími cizopasníky. Česnek také působí proti bakteriím a plísním, hojně se používá při léčbě onemocnění dýchacích cest. Brání sklerotickým změnám cév, protože nedovoluje ukládání vápníku a cholesterolu na cévních stěnách.

KNOBLAMIN je navíc obohacen o minerální látky ve vyváženém poměru optimálním pro organismus holubů. Tyto podporují činnost metabolismu, napomáhájí zvýšení imunity a tím zlepšují zdravotní stav a odolnost proti onemocnění.

Vysoká účinnost přípravku je dána speciální technologií výroby, kdy jsou aktivní látky obdukcí chráněny před degradací v žaludku a zažívacím traktu. Tento ochranný obal je postupně odbouráván až dojde k úplnému uvolnění aktivní látky v organismu v její maximální účinnosti.

Složení: česnek, minerální látky, přírodní látky, upravená pitná voda

Krmný návod: podává se v množství 5 - 10 ml na 1 litr napájecí vody nebo na 1 kg krmné směsi po dobu dle potřeby. Před použitím  protřepat!  Dávkování lze upravit dle potřeby.

Přípravek lze kombinovat a současně podávat s jakýmkoliv výrobkem značky BENEFEED® pro konkrétní kategorii zvířat.

 Olejový extrakt z česneku obohacený o minerální látky. Zabraňuje poruchám trávení, zlepšuje krevní oběh, ochraňuje dýchací ústrojí a účinně brání proti napadení červy. Balení 0,5 litru.


Dotaz k produktu Knoblamin H 0,5 l, proti střevním parazitům holubů

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *