Přihlásit se  |  Registrace

Karnivit H - 0,5 litru - k lepšímu oplodnění a plodu

Cena205 Kč
Cena bez DPH178,27 Kč
DPH15 %
EAN4019
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 205 Kč
 
Karnivit H - 0,5 litru - k lepšímu oplodnění a plodu
15% DPH

Popis: Karnivit H - 0,5 litru - k lepšímu oplodnění a plodu

Produkty firmy AQUAMID byly zdraženy od. 1. 1. 207 výrobcem o 20%.

 KARNIVIT ( AQUAKAR) - pro zlepšení reprodukce a odchovu holoubat
obsahuje specifický komplex látek zlepšujících reprodukci holubů ve Vašem chovu. Všechny aktivní látky jsou ve formě, která zajistí maximální účinnost každé z nich. KARNIVIT u holubů podporuje spermatogenezi, protože zvyšuje kvalitu ejakulátu, zejména množství spermií a jejich pohyblivost. U holubic dochází k lepšímu oplodnění a následně pak i lepšímu vývoji plodů. Holoubata se díky KARNIVITU rodí s vyšší hmotností, imunitou a vitalitou, což se pozitivně projevuje na jejich zdravotním stavu a vývoji v dalším období jejich života.

KARNIVIT je vhodné podávat mladým holoubatům již po vylíhnutí, udržuje se tak jejich vyšší vitalita a imunita, což se projevuje na jejich menší úmrtnosti.KARNIVIT je možno také použít v případech, kdy je žádoucí zlepšit nárůst kosterního svalstva, jako je tomu např. v případě užitkových holubů nebo holubů pro výstavní nebo sportovní účely.

VYSOKÁ ÚČINNOST přípravku je dána speciální technologií výroby, kdy jsou aktivní látky obdukcí chráněny před degradací v žaludku a zažívacím traktu. Tento ochranný obal je postupně odbouráván až dojde k úplnému uvolnění aktivní látky v organismu v její maximální účinnosti. Významným přínosem této technologie je skutečnost, že je v roztoku vytvořena

speciální nosná a izolační houbovitá mikrostruktura, která zamezuje ulpívání aktivních látek na stěnách rozvodu napájecí vody nebo v napáječkách. Tím se eliminuje hrozba namnožení nežádoucích organismů na těchto zbytcích a jejich následné roznášení všem zvířatům.

Složení:L-karnitin, vitamíny, přírodní látky, upravená pitná voda.

Krmný návod: podává se denně v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody po dobu dle potřeby (např. po dobu páření apod.). Mladým holoubatům za účelem zlepšení nárůstu kosterního svalstva podávejte neustále. PŘÍPRAVEK lze kombinovat a současně podávat s jakýmkoliv výrobkem značky BENEFEED® pro konkrétní kategorii zvířat.

 

Doplňkové vitamínové krmivo pro všechny kategorie holubů. Zlepšuje tělesnou kondici, odolnost vůči stresu a činnost srdečního svalu. Složení a krmný návod na etiketě. Balení 0,5 litru.


Dotaz k produktu Karnivit H - 0,5 litru - k lepšímu oplodnění a plodu

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *