Přihlásit se  |  Registrace

Elektrolyt 0,5 litru - po závodě, po metabolické zátěži

Cena230 Kč
Cena bez DPH200,01 Kč
DPH15 %
EAN4022
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 230 Kč
 
Elektrolyt 0,5 litru - po závodě, po metabolické zátěži
Elektrolyt 0,5 litru - po závodě, po metabolické zátěži
15% DPH

Popis: Elektrolyt 0,5 litru - po závodě, po metabolické zátěži

Produkty firmy AQUAMID byly zdraženy od. 1. 1. 207 výrobcem o 20%.

ELEKTROLYT - pro rychlou regeneraci sil a prevenci dehydratace.
Přesně vypočtený a dlouhodobě ověřený poměr účinných látek rychle a účinně pomůže holubům v regeneraci sil po náročném závodě. Velice rychle dojde k vyrovnání tekutin v buňce, na minimum se zkracuje svalová únava, což je nezbytné zejména v závodní sezoně.
ELEKTROLYT je vysoce účinný přípravek s obsahem elektrolytů umožňující velmi rychle a spolehlivě příjem kationtů, aniontů a snadno využitelných uhlohydrátů. Má přímý vliv na rozložení tekutin v těle a přenos elektronáboje ve svalech a tím i vyšší výkonnost. Při zátěži účinně brání úniku elektrolytů z organismu.
ELEKTROLYT také vyrovnává ztrátu minerálních látek při průjmech a jiných onemocněních. Podává se při svalové únavě, metabolické zátěži organismu a v případech, kdy hrozí přehřátí organismu (např. z horka). Zabraňuje dehydrataci organismu a tím i možnému uhynutí.
Vysoká účinnost přípravku je dána speciální technologií výroby, kdy jsou aktivní látky obdukcí chráněny před degradací v žaludku a zažívacím traktu. Tento ochranný obal je postupně odbouráván až dojde k úplnému uvolnění aktivní látky v organismu v její maximální účinnosti. : SLOŽENÍ : minerální látky, vitamíny, přírodní látky, upravená pitná voda.
KRMNÝ NÁVOD: podává se 1 den před letem a 2 dny po příletu ze závodu, dále se podává v horkých letních dnech, při průjmech a horečkách v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody. Pokud nepodáváte do napájecí vody, je nutné zajistit holubům dostatek vody!!!!

Doplňkové vitamínové krmivo pro holuby, tekutý přípravek. Přispívá k rychlé regeneraci organismu  po příletu holubů ze závodů. Při zátěži účinně brání úniku elektrolytů z organismu.

Balení 0,5 litru.


Dotaz k produktu Elektrolyt 0,5 litru - po závodě, po metabolické zátěži

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *