Přihlásit se  |  Registrace

Bronchoxan 0,5 litru - pro dýchací ústrojí

Cena150 Kč
Cena bez DPH130,44 Kč
DPH15 %
EAN4018
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 150 Kč
 
Bronchoxan 0,5 litru - pro dýchací ústrojí
Bronchoxan 0,5 litru - pro dýchací ústrojí
15% DPH

Popis: Bronchoxan 0,5 litru - pro dýchací ústrojí

 Produkty firmy AQUAMID byly zdraženy od. 1. 1. 207 výrobcem o 20%.

BRONCHOXAN - vysoce účinný sirup na dýchací cesty fy. AQUAMID
Speciální technologie výroby umožňuje z bylinek získat maximální množství látek, což řadí tento výrobek nad běžné bylinkové čaje. Proto je v prevenci a léčbě onemocnění horních cest dýchacích přírodními látkami téměř nepřekonatelný a naprosto ojedinělý.BRONCHOXAN je přírodní bylinný sirup speciálně sestavený pro prevenci onemocnění horních cest dýchacích u poštovních holubů. Působí antisepticky a lze jej použít preventivně i léčebně k uvolnění horních cest dýchacích a usnadnění dýchání. Obsahuje látky omezující choroby dýchacích cest a chránících průdušky. Významně omezuje záněty dýchacích cest a napomáhá jejich pročištění. V případě zánětu rozpouští hleny a us­nadňuje vyměšování sekretu.Vysoká účinnost přípravku je dána speciální technologií výroby, kdy jsou aktivní látky obdukcí chráněny před degradací v žaludku a zažívacím traktu. Tento ochranný obal je postupně odbouráván až dojde k úplnému uvolnění aktivní látky v organismu v její maximální účinnosti. Složení:  přírodní látky a upravená pitná voda. Krmný návod:

-  podává se v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody takto: měsíc před letovou sezónou

       2 týdenní kůra,

  -  první a druhý den po závodu,

   -  během zimní sezony 1-2x týdně

Dávkování lze upravit individuálně dle potřeby. Před upotřebením protřepat!Přípravek lze kombinovat a současně podávat s jakýmkoliv výrobkem značky BENEFEED® pro konkrétní kategorii zvířat. Seznam těchto výrobků najdete níže na této stránce, je zde však uvedeno pouze jedno balení každého výrobku. Další balení najdete v příslušné kategorii produktů.Skladování: v suchém a temném prostředí v původních uzavřených obalech. Po otevření postupně spotřebujte, výrobek již dlohodobě neskladujte. Mikroskopické pevné částečky a mírný sediment je dán obsahem přírodních látek a není na závadu výrobku.

Tekuté doplňkové krmivo. Přírodní bylinný sirup pro prevenci onemocnění horních cest dýchacích a udržení dobré kondice u holubů.


Dotaz k produktu Bronchoxan 0,5 litru - pro dýchací ústrojí

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *