Přihlásit se  |  Registrace

Amivit H - 0,5 litru - tekuté vitaminy, aminokyseliny

Cena150 Kč
Cena bez DPH130,44 Kč
DPH15 %
EAN4021
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 150 Kč
 
Amivit H - 0,5 litru - tekuté vitaminy, aminokyseliny
Amivit H - 0,5 litru - tekuté vitaminy, aminokyseliny
15% DPH

Popis: Amivit H - 0,5 litru - tekuté vitaminy, aminokyseliny

Produkty firmy AQUAMID byly zdraženy od. 1. 1. 207 výrobcem o 20%.

    AMIVIT  H - vysoce účinná dotace aminokyselin a vitamínů
obsahuje specifický komplex vitamínů, aminokyselin a dalších látek zohledňující individuální potřeby kategorie zvířat, pro kterou je určen. Všechny aktivní látky jsou ve formě, která zajistí maximální účinnost každé z nich tak, aby došlo k vyrovnání hladiny jednotlivých aminokyselin a vitamínů v organismu. Optimální hladina aminokyselin a vitamínů v organismu je mimo jiné zcela nezbytným předpokladem pro vysokou obranyschopnost a odolnost organismu např. proti infekčním a virovým chorobám. U užitkových zvířat jsou také eliminovány negativní důsledky poklesu užitkovosti z důvodu snížené hladiny vitamínů v organismu.AMIVIT se používá zejména v situacích jako je stresový stav, při zdravotních problémech a jejich prevenci, při nebezpečí infekce, při nedostatku vitamínů nebo aminokyselin v zimě, nesprávné výživě apod. Přípravek podporuje rychlou regeneraci organismu po onemocněních, doporučuje se také podávat v období březosti a mláďatům v době růstu.

Vysoká účinnost AMIVITU je dána speciální technologií výroby, kdy jsou aktivní látky obdukcí chráněny před degradací v žaludku a zažívacím traktu. Tento ochranný obal je postupně odbouráván až dojde k úplnému uvolnění aktivní látky v organismu v její maximální účinnosti. Významným přínosem této technologie je skutečnost, že je v roztoku vytvořena speciální nosná a izolační houbovitá mikrostruktura, která zamezuje ulpívání vitamínů na stěnách rozvodu napájecí vody a v napáječkách. Tím se eliminuje hrozba namnožení nežádoucích organismů na těchto zbytcích a jejich následné roznášení v celém rozvodu napájecí vody všem zvířatům, jak je to časté při použití standardní tekuté olejové formy vitamínů.

Složení: vitamíny, aminokyseliny, přírodní látky, upravená pitná voda

Krmný návod: podává se v množství 10 ml na 1 litr napájecí vody po celý rok.Přípravek lze kombinovat a současně podávat s jakýmkoliv výrobkem značky BENEFEED® pro konkrétní kategorii zvířat.Skladování: skladovat v suchém a temném prostředí v původních uzavřených obalech.

Po otevření postupně spotřebujte, výrobek již dlohodobě neskladujte. Mikroskopické pevné částečky a mírný sediment je dán obsahem přírodních látek a není na závadu výrobku.

Obsah 0,5l

 

 

 

 


Dotaz k produktu Amivit H - 0,5 litru - tekuté vitaminy, aminokyseliny

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *