Přihlásit se  |  Registrace

Zátěžová napáječka malá, typ 3, hadička fí. 5 mm, pro kuřata, křepelky a holubata

Cena50 Kč
Cena bez DPH41,32 Kč
EAN0273
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 50 Kč
 

Popis: Zátěžová napáječka malá, typ 3, hadička fí. 5 mm, pro kuřata, křepelky a holubata

Zátěžová napáječka malá, typ 3, pro kuřata, křepelky a holubata - cena je bez úchytu na pletivo.


Napaječka misková zátěžová, typ 3, žlutá, vhodná pro křepelky, kuřata, holuby , pro boxový, nebo volierový odchov. Přívod vody uzavře váha napaječky. Jedná se o malou misku z plastu s pružinkou. Jakmile se přes hadičku spustí samospádem voda, miska ztěžkne a svoji vahou zamáčkne pružinku a dosedne na silikonové těsnění - tím zastaví přívod. Žlutá miska má v horní části průměr 4,5 cm, výšku 4 cm. Typ 3 znamemá, že se napojí na hadičku o vnitřním průměru 5 mm, ne tlakovou vodou, jen spádovou. Kdo má možnost přivést do nádoby-kanystru tlakovou vodu, tak plovákem (dodávám) reguluje hladinu vody v nádobě. Do nádoby zašroubujeme jeden, nebo více vývodů (dodávám) a na vývod nasuneme hadičku (dodávám) a pomocí armatury tvaru T rozvedeme k napáječkám vodu.

V teplých dnech přidáváme do vody Acidomid D, který dezinfikuje vodu a prodlužuje dobu použitelnosti, navíc je proti všem bakteriálním nemocem - včetně kokcidiozi. Acidomid není lék, ale prochází do střev, kde silně potlačuje rozvoj kokcidijí, návod je na obalu.
Druhá možnost dezinfekce vody je AQUA COL, který nejen že prodlužuje použitelnost vody, ale je účinný proti E- coli a Salmonelám, návod na obalu.


Dotaz k produktu Zátěžová napáječka malá, typ 3, hadička fí. 5 mm, pro kuřata, křepelky a holubata

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *