Přihlásit se  |  Registrace

Napaječka zátěžová, typ 1 žlutá, hadička 7mm

Cena55 Kč
Cena bez DPH45,45 Kč
EAN0244
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 55 Kč
 
Napaječka zátěžová, typ 1 žlutá, hadička 7mm
Napaječka zátěžová, typ 1 žlutá, hadička 7mmNapaječka zátěžová, typ 1 žlutá, hadička 7mmNapaječka zátěžová, typ 1 žlutá, hadička 7mm

Popis: Napaječka zátěžová, typ 1 žlutá, hadička 7mm

Napaječka misková zátěžová žlutá, vhodná pro křepelky, kuřata i holuby , nebo volierový odchov. Přívod vody uzavře váha napaječky. Jedná se o malou misku z plastu s pružinkou. Jakmile se přes hadičku spustí samospádem voda, miska ztěžkne a svoji vahou zamáčkne pružinku a dosedne na silikonové těsnění - tím zastaví přívod. Délka mísky 9 cm, šířka 6 cm, výška 4,5 cm.  Napojí se na hadičku o vnitřním průměru 7 mm. Napáječka má v zadní části háčky na uchycení na pletivo.

V teplých dnech přidáváme do vody Acidomid D, který dezinfikuje vodu a prodlužuje dobu použitelnosti, navíc je proti všem bakteriálním nemocem - včetně kokcidiozi. Acidomid není lék, ale prochází do střev, kde silně potlačuje rozvoj kokcidijí, návod je na obalu.
Druhá možnost dezinfekce vody je AQUA COL, který nejen že prodlužuje použitelnost vody, ale je účinný proti E- coli a Salmonelám, návod na obalu.


Dotaz k produktu Napaječka zátěžová, typ 1 žlutá, hadička 7mm

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *