Přihlásit se  |  Registrace

Napáječka- žlab s plovákem a otvory, sleva není pro obchodníky

Sleva14 % (-31 Kč)
Cena189 Kč
Cena bez DPH156,19 Kč
Původní cena220 Kč
EAN0276
Dostupnostskladem
Záruka24 měsíců
Zvolte počet   ks
Celková cena 189 Kč
 
Napáječka- žlab s plovákem a otvory, sleva není pro obchodníky
Napáječka- žlab s plovákem a otvory, sleva není pro obchodníkyNapáječka- žlab s plovákem a otvory, sleva není pro obchodníkyNapáječka- žlab s plovákem a otvory, sleva není pro obchodníky
AKCESLEVA 14 %

Popis: Napáječka- žlab s plovákem a otvory, sleva není pro obchodníky

Plastová žlabová napáječka s plovákem na hadičku fí. 9mm a spádovou vodu. Žlab je plastový, pevný, po stranách jsou 4 otvory o průměru 55mm a délce žlabu 50cm. Velkou výhodou je, že voda je chráněna proti větru plastem s otvory, který víří prach. To znamená, že voda uvnitř vydrží podstatně déle čistá. Na každé straně žlabu jsou dva zapadající zoubky, které spojí horní a dolní díl. Mírným vykloněním zoubků na jedné straně uvolníme horní díl pro seřízení plováčku  ( výška hladiny), nebo pro vyčištění usazenin. Napáječka je vhodná pro jakoukoliv drůbež, již od 20 dnů po vylíhnutí. Další výhodou je to, že drůbež neznečišťuje nohama vodu. Znečištění zobákem nelze ovlivnit. Zásobník se spádovou vodu může mít i několik vývodů, a tak lze napájet paraelně i několik klecí, voliér atd.

Lze koupit plastový zásobník s víkem v ceně 400,- na 8l vody s tlakovým plovákem č. 0250, z kterého odebíráme spádovou vodu pro napájení drůbeže, králíků, aj.


Dotaz k produktu Napáječka- žlab s plovákem a otvory, sleva není pro obchodníky

Pole označená * jsou povinná.

Jméno:
Telefon:
E-mail:  *
Číslo "10" slovy:  *
Váš dotaz:  *